20 DC Konteyner

20 DC Konteyner

20 DC konteyner genel amaçlı standart yapılardan birini oluşturuyor. Geniş iç hacminin yanı sıra oldukça kullanışlı yapısı, ön ve arka kapak standart kullanımıyla destekleniyor. Özellikle gemi taşımacılığı konusunda vazgeçilmez bir unsuru olarak dikkat çeken 20 DC konteyner, dayanıklı ve yalıtkan yapısının yanı sıra, malzeme kalitesi ile de farkını ortaya koyuyor. Özellikle çelik kullanımı konusunda üretici firmaların ortaya koyduğu performans, çoğu zaman titanyum destekli sağlam malzeme ile karşımıza çıkıyor.

2.438 m genişliğe ve 2.591 m uzunluğa sahip olan bu taşıma malzemesi, 6.058 m uzunluğu ile standartlara uygun ölçüde üretiliyor. Denizaşırı ülkelere yapılan ithalat ve ihracat konusunda, güvenli bir taşıma unsurunun önemini akıldan çıkarmamak gerek. Adeta göz kamaştıran bir teknoloji, kaliteli üretim ile birlikte bize 20 DC yük konteyneri, alternatiflerini sunuyor. Son derece kullanışlı sağlam ve dayanıklı bir sistem olmakla birlikte, lojistik alanında da en kaliteli malzeme yine konteyner çeşitleri ile görüyoruz. Potansiyel olarak son derece dayanıklı ve yalıtımı uygun yapısı ile birlikte bütün ürünleri koruyan sistem, hava şartlarıyla da her zaman için mücadele edecek potansiyele sahip. Ağır, dayanıklı ve sağlam olmanın yanı sıra ürünlerin saklama noktasında çok verimli olan 20 DC konteyner, çok sık karşımıza çıkan ve lojistik sektörünün en önemli unsurlarından biri. Son yıllar içerisinde üretim konusunda yapılan ideal çalışmalar, teknoloji bazlı ve olumlu sonuçları ile dikkat çekiyor. Kendi sektöründeki hızlanmayı kaliteli malzemeler yansıtan transit taşımacılık, günden güne daha fazla güven verdiği müşterilerini ve ürünlerini her zaman korumaya devam ediyor.

Kendine has standart ölçüleri ile birlikte kapasitesinin verimli şekilde kullanan 20 DC konteyner, uluslararası nakliyat ve taşımacılık konusunda en güvenli taşıma unsurlarından birini temsil ediyor. Çelik konstrüksiyon yapısının sağlam panel duvarlarla desteklenmesi, üst üste konduğu zaman mukavemeti korunmasına yardımcı oluyor. Oldukça değerli eşyaların ve ürünlerin bu sevkiyattan yararlandığını düşünecek olursak, kuru, rutubetten uzak ve sağlıklı bir ortamı sağlamak, elbette ki nakliye adına çok önemli. Lojistik sisteminin bu konuda en güvendiği unsurların başında gelen 20 DC konteyner, donanımlı ve yalıtım ve yapısı ile beraber taşımacılıkta gerçekten muazzam bir hizmeti temsil ediyor. Yükleme boşaltma ve taşıma konusundaki avantajlarının yanı sıra, modüler kullanım için ilerde imkân tanıyacak olan 20 DC konteyner, gerçekten ideal bir taşıma unsuru.