40 DC Konteyner

40 DC Konteyner

Başta elektronik eşyalar olmak üzere, ticaret hacmi giderek büyüyor. İthalat ve ihracatın hızlandığı dönemlerde, teknoloji ve üretimler nakliye sektörüne destek veriyor. 40 DC konteyner kullanımı giderek artarken, bu kaliteli taşıma unsurunun hiç eksilmediğini hatta yeni üretimler ile birlikte piyasada fazla bulunduğunu gözlemliyoruz. Ülkemizde de gerçekleşen 40 DC konteyner imalatı, dayanıklı metal kullanımıyla birlikte yalıtımı üst düzey sonuçları ortaya koyuyor.

2.438 m genişliği ve 2.591 m uzunluğu olan bu taşıma unsuru, 12.192 m uzunluğa sahip ve standart bir ölçü özelliğine sahip. Oldukça uzun mesafelerde sorun teşkil etmeyen bir taşımacılık için, teknolojiyi ve teknolojinin gereklerine en iyi şekilde kullanmak gerek. Dayanıklı yapısı ve olağanüstü sistemi ile birlikte standart bir uygulamanın adresi olan 40 feet konteyner, bir seferde çok fazla ürün taşımasıyla biliniyor. Tonaj ve iç hacım avantajlarının yanı sıra iki kapaklı yalıtımı üst düzey sistemin, tüm ürünleri ve hizmet anlayışını koruduğunu gözlemliyoruz. Dünya genelinde özellikle deniz taşımacılığında milyonlarca konteyner, sürekli farklı ülkelere gelip gidiyor. Belli bir düzenin göstergesi olan ve standart uygulama olarak genel amaçlı kullanılan 40 DC, pek çok sektörde malzeme taşıması için en ideal yöntem haline geldi. Yaptığı yatırımlarla beraber araçlarını sürekli yenileyen lojistik sektörü, 40 DC yük konteyner, konusunda da çok önemli hamleler yapıyor. Hava şartları, doğa olayları ve herhangi bir aksilik, eşyaları kesinlikle ıslatmamalı. Rutubetten ve nemden korumacı yapısıyla dikkat çeken 40 DC konteyner, yalıtımı üst düzey kaliteli bir sistem.

Taşıdığı ürün başarısıyla her defasında kendini ispatlayan bu olağanüstü teknoloji unsuru, oldukça kaliteli malzemelerle yapılıyor ve elde ediliyor. İzolasyon konusunda da son derece yeterli olan bu sistemin, ürünleri koruma noktasında da avantajlı bir sitemi temsil ettiğini söylemek lazım. Her ne sebeple olursa olsun, taşımacılık konusunda malzeme kalitesini en üst düzeyde tutmak gerekiyor. Son derece değerli kaliteli ve pahalı ürünlerin, 40 lık konteyner ile birlikte taşımacılık hizmetinden yararlandığını aklımızdan çıkarmayalım. Korumacı yapısıyla standart bir uygulama ve ölçüleriyle de ideal bir seçenek oluşturan 40 DC konteyner, her türlü ürün ve hizmet taşıma konusunda ihtiyaçları yerinde ve zamanında karşılıyor.