20 FT Konteyner

20 FT Konteyner

Standart bir taşıma unsuru olarak karşımıza çıkan 20 FT konteyner, oldukça ideal ölçüleriyle birlikte pek çok üründe ideal bir taşımacılık sistem olarak karşımıza çıkıyor. Kara taşıtları, kamyonlar ve tır taşımacılığında sıklıkla kullanılmaya alışkın olan bir sistem, gemi transit taşımacılığında da oldukça ideal bir yap oluşturmakta. Standart ölçüleri ile birlikte, kullanılan sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum, çelik malzeme ile gerçekten önemli bir bütünlük oluşturuyor. Oldukça sistemli ve güvenilir kapaklara sahip olan 20 FT konteyner, oldukça farklı ürün taşıma konusunda nitelikli bir araç haline geldi.

20 FT konteyner, 6.058 m uzunluk ölçüsü ile standart bir yapı oluşturmakta. 2.438 m genişlik, yine standartlara uygun olan ideal ölçü.  2.591m yükseklik ölçüsü 20 FT konteyner adına tüm dünyada geçerli olan bir rakam birimi. 33 metreküp hacim ve maksimum 24 ton sınırı, aslında tüm ülkeler için geçerli olan bir birim. Prefabrik sistemin yıllardan beri transit taşımacılığında kullandığı yöntemler, teknoloji gelişse de ufak tefek değişikliklerle beraber geleneklere bağlı kalıyor. İdeal ölçülerle birlikte geniş iç hacminin, taşımacılık konusunda çok önemli bir potansiyel oluşturduğunu söyleyebiliriz. Lojistik konusunda günden güne insanları daha çok umutlandıran çalışmalar içinde yer alan 20′ konteyner, göz kamaştırıcı bir teknolojiyi bize kazandırmaya devam ediyor. Pek çok fabrikanın üretim konusundaki çalışmaları, iyi bir taşımacılıkla desteklenmeli. Ticaret ve pazarlama konusunda ürünün sapasağlam müşteriye ulaştırılması, gerçekten çok önemli konular arasında yer alıyor. İdeal kaliteli ve kullanıma uygun yapısıyla birlikte, 20 lik konteyner pek çok yönden aranan bir sistem olduğunu kanıtlamış durumda.

Yükleme ve boşaltma konusunda sağladığı kolaylıklarla beraber, deniz taşımacılığında gerçekten ideal sistemler çok daha olumlu sonuç veriyor. Üst üste korunduğu halde mukavemeti sayesinde dayanıklılığını sergileyen 20 FT konteyner, düzenli iç hacmi kullanımıyla da ürünlere güven veren bir sistem olarak kendini tanıtıyor. Ülkemizde transit taşımacılığa verilen önem günden güne artıyor. Özellikle 20 FT konteyner yapımında kullanılan dayanıklı kaliteli ve sağlam malzemelerin, aynı zamanda çok ağırlık oluşturmaması da önemli bir avantaj. Tonaj olarak oldukça önemli avantajı beraberinde getiren bu seçenek, taşımacılığın en güvenilir unsurlarından biri.

Mobilya beyaz eşya ve biraz daha hacim yönünden büyük kütleleri temsil eden sektörler gelişimler, daha geniş iç hacimli taşıma unsurlarına yöneliyor. Standart ve ideal bir uygulama yöntemi olarak karşımıza çıkan 20 FT konteyner, taşımacılıkta gerçekten insanların güvendiği kaliteli bir sistem olarak biliniyor. Performans yönünden dayanıklı bir sistemin avantajları taşınan eşyalara direkt olarak yansıyor. Ticaret pazarlama ve lojistik konusunun öğretime verdiği destek akıllardan çıkarılmamalı. Sanayi sektörüne yaptığı katkılarla taşımacılığın pek çok sorununu anında çözen 20 feet konteyner, her türlü araçla kullanılan kaliteli bir sistem. Genel amaçlı olarak nitelendirdiğimiz bu taşımacılık sisteminin kapıdan geçen ve içine sığan bütün ürünleri taşıma konusunda yeteneği dikkat çekici. Sert, dayanıklı ve ağır malzemelerin taşınması için korunaklı bir sistem, ticaret piyasalarını da olumlu şekilde etkilemeye devam ediyor. Hem dayanıklı hem kaliteli hem de hassas malzemelerin, 20 FT konteyner ile taşınması, bu unsurun lojistik sektörüne yaptığı katkı daha net bir şekilde ortaya koyuyor.