3x11 Konteyner

3×11 Konteyner

Sınırları zorlayan bir ölçü, özellikle yaşam mekân olarak seçilen konteyner için son günlerde fazlaca kullanılmaya başlandı. 3×11 konteyner toplamda 33 metrekaredir. İç hacminin geniş olmasıyla birlikte, pek çok konuda insanları avantaj sağlayan bir başka önemli gelişim haline geldi. Değişik ölçü birimleriyle birlikte standarda zorlayan ve uygulamalı olarak insanlara fırsat yaratan 3×11 konteyner, daha verimli ve kaliteli bir iç hacmi temsil ediyor. Yan paneller, pencere, kapı veya diğer tesisat donanımının, aslında genel anlamda bir standart oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Ölçü büyüdükçe değişkenlik gösteren unsurların da farklı olduğunu söyleyebiliriz. 3×11 konteyner diğer alternatiflere göre, belki bir pencere daha fazla kullanacak hatta bir oda avantajı olacak. Korunaklı güvenli ve yalıtımlı bir sistemin, yıllardan beri kullanıldığı ve avantajlarını ortaya koyduğu herkes tarafından kabul ediliyor. Yaşam alanı olarak tercih edilen aynı zamanda farklı olarak işletme bazlı değerlendirilen 3 metreye 11 metre konteyner, büyük ölçü ve ebatları ile beraber insanlara gerçekten önemli avantajlar sağlıyor. Sağlam bir zemin üzerine oturtulmuş 3×11 konteyner, konaklama konusunda gerçekten oldukça avantajlı bir alternatif gibi duruyor. Dubleks ve tripleks daire gibi tasarımlarla birlikte insanlara yaşamalarını sağlayan 3 metreye 11 metre konteyner, birden çok kullanıldığı alanlarda gerçekten renkli bir görüntü oluşturuyor. Geniş iç hacmi kullanışlı yapı ve modem teknoloji bütünleşmesi ile birlikte, özellikle şehir dışında insanların yaşamı mekânları konusunda yeni yöntemlere yöneldiğini biliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde farklı alternatifler ve değişik ölçü ve ebatları, üretim konusundaki çeşitliliği ve alternatifi gözler önüne seriyor.

3×11 konteyner tam ideal bir yapı tekniği için gerçekten mesafe olarak da muazzam bir ölçü gösteriyor. Kullanım avantajları ve ortaya koyduğu muazzam performans, bu sistemin başarısını daha net bir şekilde gözler önüne seriyor. Genellikle ve profesyonel iş alanları ve yaşam alanları olarak tercih edilen 3×11 konteyner, farklı bir sipariş olarak da özelliğini net bir şekilde gösteriyor. Ölçü ve ebatlar konusunda biraz daha cömert davranan bu seçeneğin, çok geniş iç hacmi ile birlikte farklı amaçlar için avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Standarttan 4 metre daha fazla bir alternatifi önümüze getiren 3×11 konteyner çok kullanılıyor ve son dönemler içerisinde sıklıkla tercih edilen bir alternatif haline geliyor. Kullanılan malzemeler ve dayanıklı teknik yönünden ise bütün sistemlerin hemen hemen aynı olduğunu söylemek gerek.