Acil Durum Konteyner

Afad Konteyner

Hazır yapı sektöründe, her zaman yoğun talep gören yapılarda konteyner başta gelmektedir. Afad konteyner, vidalı geçmeli ve kaynaksız olarak kurulmaktadır. Fabrikalarda kolay ve hızlı üretilmektedir. Bu nedenle hata payı sıfır denebilir. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun ömürlüdür, 40-70 yıl arası sorunsuz kullanılabilmektedir. Ses ve ısı yalıtımı vardır, enerji tasarrufu sağlar. Çok kalabalık ortamlarda dışarıya ses gitmesini engellemektedir. Üretildiği malzemeler sayesinde, iklim koşullarına, suya, doğal afetlere karşı dayanıklıdır, aynı zamanda yanmaz tutuşmaz. Kolay kolay hasar görmez, patlama, çatlama gibi durumlarla karşılaşma olasılığı çok düşüktür.

Acil Durum Konteyner

AFAD Konteyner

Montajının bu konuda uzman biri tarafından yapılmasında fayda vardır. Her yerde aktif olarak kullanılabilir. Bu yapılar genelde kısa süreli kullanımlarda karşımıza çıkmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda da, demonte ve  taşınma özelliği sayesinde her yerde kullanılabilmektedir. Standart modellerin haricinde, müşteri hangi özelliklerde ve hangi modelde isterse, ona göre üretilir. Ekleme, çıkarma yapılarak müşterinin en memnun kalacağı şekilde sunulabilir. İhtiyaç dahilinde çatı yapılabilmektedir. İnşaat şantiyeleri, piknik alanları, festivaller gibi kalabalık yerlerde her zaman konteynerler tercih edilmektedir.

Duş, tuvalet, kabin, büfe gibi amaçlarla çok sık kullanılan bu yapılar değişik şekillerde üretilebilmektedir. Aynı zamanda ev olarak da kullanılma özelliği vardır. Tarla, bahçe gibi alanlarda  ev kurmak isteyenlerin tercih ettiği yapılardır. Oda, sayısı ve büyüklüğü müşterinin tercihine göre tasarlanır. Ofis, hastane, yemekhane olarak da rahatlıkla kullanılan konteynerler, istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Elektrik, su, doğalgaz tesisatı gibi tesisat rahatlıkla bu yapılara döşenebilmektedir.

Konteyner talep edildiğinde müşterilerin bu yapıları hangi amaçla kullanabileceğini belirtmesi gerekmektedir. Aynı zamanda oldukça ekonomik yapılardır.

Kiralama avantajlarıyla da kısa süre için ihtiyaç gidericidir. Konteyner satın almak isteyenler için, kaliteli ürün ve ve ürün temin etme konularında problem yaşamamak için tecrübeli firmalardan bu yapıları temin etmek faydalıdır. Konteyner kurulum alanı düz olmalıdır. Bozuk zeminlerde dengede durmaz. Görüntü itibariyle son derece şık ve zariftir. Güvenilir bir firmadan alındığında garanti kapsamında olmaktadır. Afad konteyner, acil durumlarda size oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kolay yüklenir ve istenilen her yere kolaylıkla sevkiyatı yapılarak ihtiyacınız giderilmektedir.